Joan Miro - 'L` Astre bleu " - 'Litografo Volume I' Spaanse uitgave uit 1972 Mourlot 857
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 25/100 |
Bert Vredegoor (Deventer, 1956)
De zoektocht naar richting en ver- lichting staat centraal in het werk van Bert Vredegoor. Zijn werk is gemaakt vanuit het idee dat religie de grootste trooster van de mensheid is. Dit uit zich in de vormgeving van magische patronen in verschillende tinten goud op een doek van zwart fluweel. Tempels van licht, zoals Vredegoor ze noemt. Vredegoor noemt zichzelf een beeldend vormgever, hij voegt bestaande dingen samen en creëert met vormgeving een andere betekenis. De originele print verkrijgt Vredegoor door met chloor een patroon op een fluwelen doek te druppelen. Chloor tast het doek aan na enige tijd, daarom wordt er een dia gemaakt van het originele doek en die wordt vervolgens op wit fluweel geprint. Naast fluweel printen, maakt Bert Vredegoor ruimtelijke objecten en multiplex.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Wat kleine beschadigingen van het blad (randen).Zie foto's. Bij inlijsting is er niets meer van te zien. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 21-7-2021 om 21:24 |
Eindtijd | 22-9-2021 om 21:41 |