Bertil Vallien - Prachtig oranje schaal met bladgoud en kleurrijke accenten, voor Kosta Boda - Verkocht

Bertil Vallien - Prachtig oranje schaal met bladgoud en kleurrijke accenten, voor Kosta Boda kopen? Bied vanaf 29!

Verkoopprijs: € 108,10 (Incl. 15% veilingkosten)

Bertil Vallien - Prachtig oranje schaal met bladgoud en kleurrijke accenten, voor Kosta Boda kopen? Bied vanaf 29!Bertil Vallien - Prachtig oranje schaal met bladgoud en kleurrijke accenten, voor Kosta Boda kopen? Bied vanaf 29!Bertil Vallien - Prachtig oranje schaal met bladgoud en kleurrijke accenten, voor Kosta Boda kopen? Bied vanaf 29!Bertil Vallien - Prachtig oranje schaal met bladgoud en kleurrijke accenten, voor Kosta Boda kopen? Bied vanaf 29!Bertil Vallien - Prachtig oranje schaal met bladgoud en kleurrijke accenten, voor Kosta Boda kopen? Bied vanaf 29!Bertil Vallien - Prachtig oranje schaal met bladgoud en kleurrijke accenten, voor Kosta Boda kopen? Bied vanaf 29!Bertil Vallien - Prachtig oranje schaal met bladgoud en kleurrijke accenten, voor Kosta Boda kopen? Bied vanaf 29!Bertil Vallien - Prachtig oranje schaal met bladgoud en kleurrijke accenten, voor Kosta Boda kopen? Bied vanaf 29!Bertil Vallien - Prachtig oranje schaal met bladgoud en kleurrijke accenten, voor Kosta Boda kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  Maenoir
FA. (1)

28 verkochte items
  • Bertil Vallien (1938)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlContemporary
Afmetingen12 cm x 22 cm x 22 cm (h x b x d)
Gewicht1330 gram
GemerktHandgesigneerd

Gesigneerd:Kosta Boda, B Vallien, 59725

De schaal is afkomstig uit de Artist Collection.

Is gedecoreerd met bladgoud, een levendige oranje kleur, zwart-witte ontwerpen en gele accenten.

enkel gebruikskrasjes op het sta-gedeelte van de onderkant (zie foto).

Bertil Vallien (1938)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Maenoir
FA. (1)

28 verkochte items
22
12
22
Dit item is verkocht voor 108,10(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2020 om 17:25
Eindtijd:20-12-2020 om 19:55
Biedingen (10)
Jovabo2
20 dec. / 19:50
€ 94
riwi
20 dec. / 19:47
€ 84
Jovabo2
20 dec. / 19:45
€ 74
riwi
20 dec. / 19:44
€ 64
Jovabo2
20 dec. / 19:44
€ 54
Liesbethhemrica
19 dec. / 21:53
€ 49
Jean11
19 dec. / 21:52
€ 44
Liesbethhemrica
19 dec. / 21:52
€ 39
Jean11
15 dec. / 17:19
€ 34
wingtip_nl
11 dec. / 14:43
€ 29