Bertine Bosch - Zeefdruk, Abstracte voorstelling - Ingelijst - Verkocht

Bertine Bosch - Zeefdruk, Abstracte voorstelling - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Bertine Bosch - Zeefdruk, Abstracte voorstelling - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Bertine Bosch - Zeefdruk, Abstracte voorstelling - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Bertine Bosch - Zeefdruk, Abstracte voorstelling - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Bertine Bosch (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 20 cm (h x b)
Lijst41.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage115/200
Handgesigneerd door de kunstenaar.

Lichte golving in het papier.

Bertine Bosch (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46942 verkochte items
Alle items van deze verkoper (625)
31.5 cm
41.5 cm
20 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-10-2022 om 13:51
Eindtijd:25-10-2022 om 20:41
Biedingen (5)
tomdoorschodt
25 okt. / 08:21
€ 15
PPvdW
25 okt. / 08:18
€ 10
tomdoorschodt
25 okt. / 08:18
€ 8
tomdoorschodt
18 okt. / 00:30
€ 3
Jgsmit91
17 okt. / 19:56
€ 1