Bets van Wezel - Brons, Portret

Bets van Wezel - Brons, Portret kopen? Bied vanaf 1!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 29,90 (Incl. 15% veilingkosten)

Bets van Wezel - Brons, Portret kopen? Bied vanaf 1!Bets van Wezel - Brons, Portret kopen? Bied vanaf 1!Bets van Wezel - Brons, Portret kopen? Bied vanaf 1!Bets van Wezel - Brons, Portret kopen? Bied vanaf 1!Bets van Wezel - Brons, Portret kopen? Bied vanaf 1!Bets van Wezel - Brons, Portret kopen? Bied vanaf 1!Bets van Wezel - Brons, Portret kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Bets van Wezel (1908-2003)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
OnderwerpPortret
Afmetingen26 cm x 14.5 cm x 18 cm (h x b x d)
Gewicht7000 gram
GesigneerdOngesigneerd

Dit item is verkocht voor 29,90(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-03-2020 om 15:50
Eindtijd:12-04-2020 om 21:45

Biedingen (6):

Kweekel
12 apr. / 21:40
€ 26
nelleke1958
12 apr. / 21:40
€ 21
Kweekel
12 apr. / 10:00
€ 10
jkuyl
3 apr. / 16:55
€ 5
nelleke1958
3 apr. / 16:55
€ 3
nelleke1958
30 mrt. / 16:51
€ 1