Betty Scheer - Linosnede, Vier flesjes - Ingelijst

Betty Scheer - Linosnede, Vier flesjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 195,00

Betty Scheer - Linosnede, Vier flesjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Betty Scheer - Linosnede, Vier flesjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Betty Scheer - Linosnede, Vier flesjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Betty Scheer (1941-2006)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 47 cm (h x b)
Lijst63 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/4

Administratieve code:

QQVES

Dit item is verkocht voor 195,00

Starttijd:07-01-2019 om 16:14
Eindtijd:20-01-2019 om 20:33

Biedingen (19):

AAH
20 jan. / 20:23
€ 195
lunazee
20 jan. / 20:23
€ 185
lunazee
20 jan. / 20:22
€ 175
AAH
20 jan. / 20:22
€ 165
AAH
20 jan. / 20:14
€ 161
lunazee
20 jan. / 20:14
€ 151
lunazee
20 jan. / 20:13
€ 145
AAH
20 jan. / 20:13
€ 135
AAH
20 jan. / 20:11
€ 131
lunazee
20 jan. / 20:10
€ 121
AAH
20 jan. / 20:10
€ 120
lunazee
20 jan. / 20:10
€ 110
AAH
20 jan. / 20:06
€ 100
lunazee
20 jan. / 20:00
€ 90
AAH
20 jan. / 19:57
€ 80
lunazee
20 jan. / 19:57
€ 80
AAH
20 jan. / 19:56
€ 70
lunazee
20 jan. / 19:56
€ 60
AAH
19 jan. / 15:31
€ 50