Betzy-Akersloot-Berg, Zeegezicht met vuurbaken, Ets

Betzy-Akersloot-Berg, Zeegezicht met vuurbaken, Ets kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Betzy-Akersloot-Berg, Zeegezicht met vuurbaken, Ets kopen? Bied vanaf 55!Betzy-Akersloot-Berg, Zeegezicht met vuurbaken, Ets kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Betzy Akersloot-Berg (1850-1922)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere, weinig geziene ets door Betzy-Akersloot-Berg.

Voorstelling van een zee onder stormachtige lucht met vuurbaken op de rotsen.

Losbladig, beeldmaat 6x9,5, bladmaat 17x23

Gesigneerd r.o. in de plaat 'Betzy Akersloot'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 5 (briefpost) of 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:20-11-2013 om 19:37
Eindtijd:27-11-2013 om 19:37

jpmvanhest
27 nov. / 18:36
€ 55