Beweging en besturing, ets uit 1991 - Verkocht

Beweging en besturing, ets uit 1991 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Beweging en besturing, ets uit 1991 kopen? Bied vanaf 10!Beweging en besturing, ets uit 1991 kopen? Bied vanaf 10!Beweging en besturing, ets uit 1991 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  ARTFI

58 verkochte items
  • Sabrina Lindemann (1967)
GesigneerdHandgesigneerd

Beeldformaat: 19 x 33,5 cm

Papierformaat: 32 x 44 cm

Ets, nummer 16/50, 1991,

r.o. gesigneerd

Sabrina Lindemann (1967)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  ARTFI

58 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:28-12-2015 om 13:40
Eindtijd:09-01-2016 om 21:40
gimpel
28 dec. / 21:35
€ 10