B.H.C. Mulder Winterlandschap zeer mooie details

B.H.C. Mulder Winterlandschap zeer mooie details kopen? Bied vanaf 99!
B.H.C. Mulder Winterlandschap zeer mooie details kopen? Bied vanaf 99!B.H.C. Mulder Winterlandschap zeer mooie details kopen? Bied vanaf 99!B.H.C. Mulder Winterlandschap zeer mooie details kopen? Bied vanaf 99!B.H.C. Mulder Winterlandschap zeer mooie details kopen? Bied vanaf 99!B.H.C. Mulder Winterlandschap zeer mooie details kopen? Bied vanaf 99!B.H.C. Mulder Winterlandschap zeer mooie details kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  pgardien2upcmailnl

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • B.H.C. Mulder (1933)

Winterlandschap geschilderd door B.H.C. Mulder met mooie details

Geboren 1933 te germany, studie in Amsterdam - Danmark - Paris

Afmeting; lijst 77cm x 67cm  doek 58cm x 48cm

Gesigneerd door schilder links onder (zie foto) nr 11852

Olieverf op linnendoek

conditie; prima

Ophalen of verzenden, gewicht 3,2 kg

B.H.C. Mulder (1933)

Alle items van deze kunstenaar

Lid sinds 2017
verkochte items
Starttijd:27-09-2017 om 16:54
Eindtijd:11-10-2017 om 16:54
Openingsbod€ 99
ObjectlocatieRotterdam, Nederland