(Bijna) vergeten meester van de Westfriese naïeve schilderkunst Aquarel ca. 1880 - Verkocht

(Bijna) vergeten meester van de Westfriese naïeve schilderkunst Aquarel ca. 1880 kopen? Bied vanaf 1!
(Bijna) vergeten meester van de Westfriese naïeve schilderkunst Aquarel ca. 1880 kopen? Bied vanaf 1!(Bijna) vergeten meester van de Westfriese naïeve schilderkunst Aquarel ca. 1880 kopen? Bied vanaf 1!(Bijna) vergeten meester van de Westfriese naïeve schilderkunst Aquarel ca. 1880 kopen? Bied vanaf 1!(Bijna) vergeten meester van de Westfriese naïeve schilderkunst Aquarel ca. 1880 kopen? Bied vanaf 1!(Bijna) vergeten meester van de Westfriese naïeve schilderkunst Aquarel ca. 1880 kopen? Bied vanaf 1!(Bijna) vergeten meester van de Westfriese naïeve schilderkunst Aquarel ca. 1880 kopen? Bied vanaf 1!(Bijna) vergeten meester van de Westfriese naïeve schilderkunst Aquarel ca. 1880 kopen? Bied vanaf 1!
  • Hein Bakker (1842-1913)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar: Hein Bakker (1842 - 1914)
Titel/Voorstelling: " Kerkdorp in Brabant"
Datering: omstreeks 1880
Medium /Techniek : aquarel op papier
Maten : 25 x 35 cm (bladmaat / niet ingelijst)
Gesigneerd: achterzijde vaag. kopie van telegraag artikel wordt bijgevoegd.
Conditie : goed, enige randschade

Hein Bakker

Zag in 1842 te Berkhout, bij Hoorn, het levenslicht en overleed in 1914 te Ursem. Hij was huisschilder, maar maakte ook met veel plezier op bestelling 'portretten' van boerderijen. Hein Bakker kan - evenals de Hoornse banketbakker Chr. Pieter Visser, die leefde van 1825 tot en met 1894 - zonder meer worden gezien als een voorloper van de huidige, bloeiende Westfriese naïeve schilderkunst..

Dit item is verkocht voor 6,00
Starttijd:15-05-2018 om 21:42
Eindtijd:29-05-2018 om 22:47
Biedingen (5)
macJoske
29 mei / 22:40
€ 6
Bethuel
29 mei / 22:40
€ 5
Bethuel
29 mei / 22:37
€ 3
wilmyjong
27 mei / 17:02
€ 2
Freek51
16 mei / 08:41
€ 1