Bird woman

Bird woman kopen? Bied vanaf 1!

Bird woman

Verkoopprijs: € 66,00

Geplaatst door  Kunstverzamelaar
FA. (5)

187 verkochte items
  • Zippora Sahanaja (1961)

Acryl en olieverf op doek

Afm : 100/100 cm

Gesigneerd

Incl certificaat van echtheid

Dit item is verkocht voor 66,00

Starttijd:30-12-2015 om 20:35
Eindtijd:05-01-2016 om 01:35

Biedingen (11):

Mdj
4 jan. / 19:53
€ 66
11556
4 jan. / 19:53
€ 61
Mdj
4 jan. / 19:39
€ 56
11556
4 jan. / 14:26
€ 51
Sjeekspier
4 jan. / 14:26
€ 51
11556
31 dec. / 20:24
€ 27
Sjeekspier
31 dec. / 20:24
€ 22
11556
31 dec. / 20:24
€ 22
Sjeekspier
31 dec. / 20:24
€ 13
11556
31 dec. / 20:24
€ 11
Sjeekspier
31 dec. / 13:37
€ 1