Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes.

Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 35!
Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 35!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 35!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 35!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 35!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 35!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 35!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 35!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 35!
  • Bitia Rosendor (-2013)
Jaartal1990
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bitia Rosendor is geboren op  14 December 1920 in Jerusalem. In 1940 is ze vertrokken naar de Verenigde staten van Amerika, waar ze in 1941 is begonnen met schilderen.
Op latere leeftijd is ze verhuisd naar Belgie (Knokke - Heist) alwaar ze in 2011 is overleden.

sommige hoekjes beetje gedeukt.

Bitia Rosendor (-2013)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
30 cm
24 cm
Sluit over 9d 0u 49m 50s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieVelsen-noord, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-09-2022 om 15:10
Eindtijd:07-10-2022 om 22:00