Bloem, pastel (prachtig ingelijst) - Verkocht

Bloem, pastel (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Bloem, pastel (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Bloem, pastel (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Bloem, pastel (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (229)
  • Ongespecificeerd

Werk van onbekende kunstenaar in prachtige lijst, achter ontspiegeld glas en dubbel passe-partout. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd linksonder. Ik heb het werk niet uit de lijst gehaald, maar het is hoogstwaarschijnlijk pastel. Decoratief en in uitstekende conditie, voor de lijst alleen al interessant.

Afmetingen: 88cm x 72cm (incl. lijst), 59cm x 43cm (binnen passe-partout)

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O in verband met de kwetsbaarheid van het werk.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:08-04-2015 om 20:58
Eindtijd:18-04-2015 om 20:58
hansbuzz
09 apr. / 15:56
€ 50