Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 108/190 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Er zitten op de blauwe vlakken, wat "vlekken"(zie foto's). | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 26-3-2021 om 10:01 |
Eindtijd | 29-3-2021 om 19:32 |