Blauw-rood-gele compositie - zeefdruk uit 1967 Zelden aangeboden werk van Bob Bonies Handgesigneerd en genummerd Oplage: 190 Dit item: 186/190 In matige conditie met gebutste hoeken, een scheurtje van ca 2 cm onderin en krassen in het beeld. Valt met een goede inlijsting grotendeels weg, maar heeft wel wat aandacht nodig. Maten: 59,5 x 69,6 cm Wordt zorgvuldig verpakt en verstuurd.
Beschadigd
In matige conditie met gebutste hoeken, een scheurtje van ca 2 cm onderin en krassen in het beeld. Zie fotos. De meeste van deze tekortkomingen vallen met een goede inlijsting grotendeels weg, maar heeft wel wat aandacht nodig.
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 17,00
Wereldwijd
€ 30,00