Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2016 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
geen schade, vlekken of andere dingen Editie 14 van 25 | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 24-1-2021 om 20:11 |
Eindtijd | 31-1-2021 om 22:15 |