Joan Gardy Artigas - La part des autres
Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
zeefdruk door Bob Bonies
Voorstelling van compositie in primaire kleuren
Losbladig, beeldmaat 30x30
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Bonies '87'
Genummerd in potlood l.o. '25/90'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 20-7-2017 om 10:29 |
Eindtijd | 28-7-2017 om 15:29 |