Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bob Bonies.
Nieuw werk van deze Haagse kunstenaar.
Titel: z.t. Geometrische Compositie.
Materiaal: Glicee in primaire kleuren.
Afmetingen: 62 x 62 cm.
Jaar: 2016.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd met potlood.
Oplage: Slechts 25 stuks. Dit is nummer 20.
Conditie: In goede staat.
Verzending: Aangetekend door Post.nl met Track en Trace € 12,50 binnen Nederland. Naar België € 20,-
Het werk van Bonies kenmerkt zich door een evenwichtige en strikte ordening van beeldelementen, die bestaan uit primaire kleuren en vormen. In zijn creaties worden geometrische vormen in voornamelijk rood, blauw, geel en wit, zoals driehoeken, cirkels, rechthoeken of strepen, steeds dikker verbeeld. Alhoewel het arsenaal fundamentele vormen, dat horizontaal, verticaal of diagonaal geplaatst is, beperkt is, is ieder werk weer bijzonder en vernieuwend dankzij het gebruik van verschillende composities en kleuren. Ook al zijn Bonies’ werken geordend en doen ze formeel aan, toch hebben ze een vrolijk karakter.
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 14-6-2017 om 15:37 |
Eindtijd | 24-6-2017 om 20:37 |