Zeefdruk van Bob Bonies en Frans Molenaar uit 1989 voor de tentoonstelling ‘Constructivistisch Drieluik’ in het Centraal Museum, Utrecht.
Het werk is linksonder door Frans Molenaar gesigneerd en rechtsonder door Bob Bonies.
Kunstenaar: Bob Bonies Techniek: Zeefdruk Oplage: 238/250 Gesigneerd: Links onder en rechtsonder Afwerking: Niet ingelijst Afmeting blad (HxB): 60 x 80 cm Conditie werk: Goed, Conditie lijst: Referentie: 00916
Goed
Nooit ingelijst geweest. Het werk heeft wat lichte vlekjes. De hoek rechtsonder is wat gekreukt.
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 19,00