Bob Bonies, zeefdruk, z.t. - Verkocht

Bob Bonies, zeefdruk, z.t. kopen? Bied vanaf 1!
  • Bob Bonies (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel:Z.T.

Jaartal:1990

Afmeting beeld: 46 x 46 cm

Gesigneerd: handgesigneerd

Oplage: 15/300

Ingelijst: niet ingelijst

Materiaal: zeefdruk

Herkomst/Literatuur:n.v.t.

Conditie:in prima staat

Verzendkosten/Ophalen: Ophalen zonder kosten

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:07-03-2015 om 11:32
Eindtijd:14-03-2015 om 11:32
Biedingen (13)
lod
14 mrt. / 11:09
€ 35
Mtjhrn
14 mrt. / 10:57
€ 30
lod
13 mrt. / 18:20
€ 25
artandart
13 mrt. / 18:20
€ 20
lod
13 mrt. / 18:20
€ 19
artandart
13 mrt. / 12:04
€ 17
Kkw
13 mrt. / 12:02
€ 15
artandart
13 mrt. / 12:02
€ 15
Kkw
13 mrt. / 12:02
€ 12
artandart
13 mrt. / 12:02
€ 10
Kkw
10 mrt. / 02:21
€ 8
nachtpleegbroede
10 mrt. / 02:21
€ 6
Kkw
07 mrt. / 16:18
€ 1