Bob Brobbel - Bootjes op een erf - mooi ingelijste tekening - Verkocht

Bob Brobbel - Bootjes op een erf - mooi ingelijste tekening kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Bob Brobbel - Bootjes op een erf - mooi ingelijste tekening kopen? Bied vanaf 25!Bob Brobbel - Bootjes op een erf - mooi ingelijste tekening kopen? Bied vanaf 25!Bob Brobbel - Bootjes op een erf - mooi ingelijste tekening kopen? Bied vanaf 25!Bob Brobbel - Bootjes op een erf - mooi ingelijste tekening kopen? Bied vanaf 25!Bob Brobbel - Bootjes op een erf - mooi ingelijste tekening kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Alle items van deze verkoper (134)
  • Bob Brobbel (1907-1971)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen8.5 cm x 13 cm (h x b)
Lijst22 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Inkt/aquarel op papier (14x22 cm).
Achter glas en passepartout.
In een fraaie houten lijst in goede staat.

in zeer goede gebruikte staat.

Bob Brobbel (1907-1971)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
27 cm
22 cm
13 cm
8.5 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-09-2020 om 21:52
Eindtijd:17-12-2020 om 20:22
Vanderhoeven53
17 dec. / 19:01
€ 25