Bob Buys (1912-1970), olieverf op doek, dame in blauwe japon - Verkocht

Bob Buys (1912-1970), olieverf op doek, dame in blauwe japon kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Bob Buys (1912-1970), olieverf op doek, dame in blauwe japon kopen? Bied vanaf 175!Bob Buys (1912-1970), olieverf op doek, dame in blauwe japon kopen? Bied vanaf 175!Bob Buys (1912-1970), olieverf op doek, dame in blauwe japon kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

641 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Bob Buys (1912-1970)

Bob Buys (1912-1970): Dame in blauwe japon (mevrouw Groels).

Rechtsboven gesigneerd: Bob Buys.

Olieverf op doek, 79 x 59 cm.

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:01-12-2016 om 07:48
Eindtijd:01-12-2016 om 10:45