Bob Denneboom (1909-2001) -- Litho -- Boerderijgezicht - Verkocht

Bob Denneboom (1909-2001)  --  Litho  --  Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Bob Denneboom (1909-2001)  --  Litho  --  Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 1!Bob Denneboom (1909-2001)  --  Litho  --  Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 1!Bob Denneboom (1909-2001)  --  Litho  --  Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 1!Bob Denneboom (1909-2001)  --  Litho  --  Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artv
FA. (4)

137 verkochte items
  • Bob Denneboom (1909)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een sfeervolle prent/litho van Bob Denneboom (1909-2001), ingelijst achter glas (41,5 x 55,5 cm), in de afbeelding gesigneerd. De maten van de eigenlijke afbeelding: 27,5 x 40,5 cm. Het werk is in goede staat.

Verzending €10. Hoewel aan de verpakking veel zorg wordt besteed, is het risico van glasbreuk voor de koper.

Bob Denneboom (1909)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  artv
FA. (4)

137 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:15-11-2015 om 11:35
Eindtijd:22-11-2015 om 11:35
Biedingen (3)
wilspaai
21 nov. / 22:47
€ 5
roba56
17 nov. / 16:34
€ 3
wilspaai
17 nov. / 00:27
€ 1