Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons
Type | Schilderij |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Topwerk.
Gesigneerd linksonder.
Goede staat.
Herkomst dochter kunstenaar.
Afmeting doek 65x55
Beeld 60x50
In passepartout.
Zie foto's.
Conditie | Goed | ||
Goed werk. In passepartout. | |||
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 26-7-2018 om 0:40 |
Eindtijd | 3-8-2018 om 9:11 |