Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Schilder : Petrus Theodorus Immink (1930-1989)
Titel/Voorstelling : polderlandschap Ilpendam
Medium / Techniek :olieverf op doek
Maten : 80 x 70 cm (doek) en 90 x 80 cm ( ingelijst )
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
Starttijd | 1-5-2015 om 15:19 |
Eindtijd | 14-5-2015 om 15:39 |