Bob Kemper - C5002-3, Vlinder

Bob Kemper - C5002-3, Vlinder kopen? Bied vanaf 25!
Bob Kemper - C5002-3, Vlinder kopen? Bied vanaf 25!Bob Kemper - C5002-3, Vlinder kopen? Bied vanaf 25!Bob Kemper - C5002-3, Vlinder kopen? Bied vanaf 25!Bob Kemper - C5002-3, Vlinder kopen? Bied vanaf 25!Bob Kemper - C5002-3, Vlinder kopen? Bied vanaf 25!Bob Kemper - C5002-3, Vlinder kopen? Bied vanaf 25!
  • Bob Kemper (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen36.5 cm x 35 cm (h x b)
Lijst66 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/100
C5002-3, Bob Kemper, Vlinder, zeefdruk, linksonder gesigneerd en rechtsonder gedateerd 1980, oplage l.o. 10/100, beeldmaat  36.5 x 35 cm, lijstmaat 66 x 50.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier licht verkleurd door de tijd en bobbelt iets, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, passe-partout verkleurd door de tijd.

Bob Kemper (1936)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
50.5 cm
66 cm
35 cm
36.5 cm
Starttijd:16-01-2023 om 11:03
Eindtijd:25-01-2023 om 21:33
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier