Bob Kemper zeefdruk feesttent 1985 gesigneerd ed.60

Bob Kemper zeefdruk feesttent 1985 gesigneerd ed.60 kopen? Bied vanaf 50!
Bob Kemper zeefdruk feesttent 1985 gesigneerd ed.60 kopen? Bied vanaf 50!Bob Kemper zeefdruk feesttent 1985 gesigneerd ed.60 kopen? Bied vanaf 50!Bob Kemper zeefdruk feesttent 1985 gesigneerd ed.60 kopen? Bied vanaf 50!Bob Kemper zeefdruk feesttent 1985 gesigneerd ed.60 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  col
FA. (1)

15 verkochte items
  • Bob Kemper (1936)
GesigneerdHandgesigneerd

Bob Kemper zeefdruk met potlood gesigneerd op onderblad

Genummerd 37/60
Beeldformaat 50x62 cm
Onderblad formaat 60x69 cm
Prent is in uitstekende staat, niet ingelijst

Bob Kemper, een gedreven kunstenaar die steden en havens abstract weet te vangen,
in een kleurengamma dat een hoogtepunt is in zijn verbeeldingskracht.
Zijn werk is in vele belangrijke collecties te vinden en exposeert nationaal, maar vooral ook internationaal.

Verzendkosten 6.95 euro NL, incl verpakking.

garantie van echtheid tot 2 maanden na ontvangst

Bob Kemper (1936)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  col
FA. (1)

15 verkochte items

Starttijd:10-09-2014 om 15:53
Eindtijd:24-09-2014 om 15:53
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland