Bob ten Hoope, gemengde techniek - Verkocht

Bob ten Hoope, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 320,00

Bob ten Hoope, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 300!Bob ten Hoope, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Bob ten Hoope (1920-2014)
TypeTekening / Aquarel

C1060
Kunstenaar: Bob ten Hoope
Techniek: gemengde techniek op papier
Voorstelling: Mannen aan tafel
Gesigneerd: rechtsonder en gedateerd 1980
Afmeting (lxb): beeldmaat 31,5 x 46 cm
schilderij is inclusief lijst (zie foto)

Voorkeur ophalen bij ons in Nieuwersluis

Bob ten Hoope (1920-2014)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Dit item is verkocht voor 320,00
Starttijd:24-04-2018 om 14:14
Eindtijd:08-05-2018 om 19:14
Biedingen (2)
Brinkhuis
08 mei / 19:09
€ 320
Wortel
27 apr. / 15:13
€ 300