Bob Zijlmans - (geen titel/onbekend) - 1950/1960 - olieverf op vezelplaat

Bob Zijlmans - (geen titel/onbekend) - 1950/1960 - olieverf op vezelplaat kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Bob Zijlmans - (geen titel/onbekend) - 1950/1960 - olieverf op vezelplaat kopen? Bied vanaf 20!Bob Zijlmans - (geen titel/onbekend) - 1950/1960 - olieverf op vezelplaat kopen? Bied vanaf 20!Bob Zijlmans - (geen titel/onbekend) - 1950/1960 - olieverf op vezelplaat kopen? Bied vanaf 20!Bob Zijlmans - (geen titel/onbekend) - 1950/1960 - olieverf op vezelplaat kopen? Bied vanaf 20!Bob Zijlmans - (geen titel/onbekend) - 1950/1960 - olieverf op vezelplaat kopen? Bied vanaf 20!Bob Zijlmans - (geen titel/onbekend) - 1950/1960 - olieverf op vezelplaat kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Bob Zijlmans (1918-1992)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 39 cm (h x b)
Lijst51.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: Houten lijst zonder glasplaat

Herkomst: BKR onbekend (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK364043)

ConditieRedelijk

De lijst is vervaardigd door de kunstenaar. Het werk is bevestigd op een achterplaat die vervaardigd is uit vezelplaat en beschilderd is met olieverf. de achterplaat heeft verschillende vlekken. het werk zelf heeft enkele (kleine) krassen, waardoor een felrode onderschildering te zien is.

Bob Zijlmans (1918-1992)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
51.5 cm
51.5 cm
39 cm
32 cm

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:05-08-2019 om 15:03
Eindtijd:18-08-2019 om 22:16

Margie
18 aug. / 21:36
€ 20