Johannes van Bijsterveld - Tynaarlo
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS (GEEN VELINGKOSTEN!!!
Shunyam - Hart 138/300 - ingelijst - 24039
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Aurich, Duitsland |
Starttijd | 6-2-2001 om 13:00 |
Eindtijd | 9-3-2001 om 13:00 |