Bodo Schramm - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I, II, III

Bodo Schramm - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I, II, III kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Bodo Schramm - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I, II, III kopen? Bied vanaf 35!Bodo Schramm - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I, II, III kopen? Bied vanaf 35!Bodo Schramm - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I, II, III kopen? Bied vanaf 35!Bodo Schramm - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I, II, III kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Bodo Schramm (1932)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

  • Drie handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaar: Bodo Schramm
  • Titels: Abstracte Composities I, II, III
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-05-2020 om 15:27
Eindtijd:30-05-2020 om 15:33

Marcoversloot
24 mei / 18:53
€ 35