Niet of onleesbaar gesigneerd - Boeiende abstracte aquarel "Genesis 19.30.33" gesigneerd Benoit 1962

Boeiende abstracte aquarel "Genesis 19.30.33" gesigneerd Benoit 1962  kopen? Bied vanaf 1!

Boeiende abstracte aquarel "Genesis 19.30.33" gesigneerd Benoit 1962

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

Boeiende abstracte aquarel "Genesis 19.30.33" gesigneerd Benoit 1962  kopen? Bied vanaf 1!Boeiende abstracte aquarel "Genesis 19.30.33" gesigneerd Benoit 1962  kopen? Bied vanaf 1!Boeiende abstracte aquarel "Genesis 19.30.33" gesigneerd Benoit 1962  kopen? Bied vanaf 1!Boeiende abstracte aquarel "Genesis 19.30.33" gesigneerd Benoit 1962  kopen? Bied vanaf 1!Boeiende abstracte aquarel "Genesis 19.30.33" gesigneerd Benoit 1962  kopen? Bied vanaf 1!Boeiende abstracte aquarel "Genesis 19.30.33" gesigneerd Benoit 1962  kopen? Bied vanaf 1!Boeiende abstracte aquarel "Genesis 19.30.33" gesigneerd Benoit 1962  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : onbekend
Titel/Voorstelling : " Genesis 19.30.33  "
Datering :  1962
Medium / Techniek : Aquarel op papier
Maten : 21 x 22.5 cm (beeldmaat) en 44 x 46 cm (in lijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie :  goed

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:07-04-2018 om 21:24
Eindtijd:21-04-2018 om 23:24

Biedingen (11):

Cactus
21 apr. / 23:19
€ 25
wvdst
21 apr. / 23:18
€ 20
Cactus
21 apr. / 23:11
€ 18
Cello1
21 apr. / 23:11
€ 16
Cactus
21 apr. / 19:13
€ 13
NeoGeo
21 apr. / 19:13
€ 11
Cactus
8 apr. / 22:20
€ 9
pictus
8 apr. / 22:20
€ 7
Cactus
8 apr. / 22:20
€ 5
pictus
8 apr. / 22:20
€ 3
Cactus
8 apr. / 09:08
€ 1