Reinier Lucassen - Ingelijste ets: Praag/Bild - 1998 (nette houten lijst!)
Jan Sluijters - Zich afdrogend naakt
Corneille - zeefdruk: Eté ardent
Boerderijtje aan een vaart met schepen - Hobbe Smith (1862-1942)
Doek 32 x 49,5 cm
Gesigneerd rechts-onder
Starttijd | 16-7-2015 om 23:14 |
Eindtijd | 23-7-2015 om 11:14 |