BOOT /// ETS EN AQUATINT VAN HARRY VAN KRUININGEN - Verkocht

BOOT ///  ETS EN AQUATINT VAN HARRY VAN KRUININGEN kopen? Bied vanaf 60!
BOOT ///  ETS EN AQUATINT VAN HARRY VAN KRUININGEN kopen? Bied vanaf 60!BOOT ///  ETS EN AQUATINT VAN HARRY VAN KRUININGEN kopen? Bied vanaf 60!BOOT ///  ETS EN AQUATINT VAN HARRY VAN KRUININGEN kopen? Bied vanaf 60!BOOT ///  ETS EN AQUATINT VAN HARRY VAN KRUININGEN kopen? Bied vanaf 60!BOOT ///  ETS EN AQUATINT VAN HARRY VAN KRUININGEN kopen? Bied vanaf 60!
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Typerende ets met aquatint van Harry van Kruiningen. Beeldafmetingen 24.5 x 33.5 cm. Ruime marges en uitstekende conditie.

Met potlood gesigneerd .

Het werk kan verzonden worden. Kosten 10 euro.

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:07-10-2016 om 14:11
Eindtijd:21-10-2016 om 14:11
JvB-AMD
18 okt. / 05:47
€ 60