BOOTJE LANZAROTE // ETS VAN HERMANUS BERSERIK - Verkocht

BOOTJE LANZAROTE // ETS VAN HERMANUS BERSERIK kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 70,00

BOOTJE LANZAROTE // ETS VAN HERMANUS BERSERIK kopen? Bied vanaf 60!BOOTJE LANZAROTE // ETS VAN HERMANUS BERSERIK kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

499 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Herman Berserik (1921-2002)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleine genuanceerde ets van Hermanus Berserik uit 1991.

Titel : Bootje Lanzarote

Jaartal : 1991

Afmetingen beeld : 10.3 x 14.7 cm ( op vel van 28 x 28.5 cm)

Gesigneerd : handgesigneerd met potlood

Oplage :  dit is nr. 4 van 10

Materiaal : ets op geschept papier

Ingelijst : voorzien van passepartout met dun achtervel met specificaties

Conditie : uitstekende conditie

Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd

Verzending : verzending is mogelijk. Kosten verpakking en verzending 8.50 euro.

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:02-01-2014 om 10:03
Eindtijd:12-01-2014 om 10:03
Biedingen (2)
eligius
10 jan. / 18:23
€ 70
Oversloot
10 jan. / 01:02
€ 60