Bouke Ylstra - Gesigneerde ets - 1992 - "Tevreden roker" - XX/3 - Verkocht

Bouke Ylstra - Gesigneerde ets - 1992 - "Tevreden roker" - XX/3 kopen? Bied vanaf 45!
Bouke Ylstra - Gesigneerde ets - 1992 - "Tevreden roker" - XX/3 kopen? Bied vanaf 45!Bouke Ylstra - Gesigneerde ets - 1992 - "Tevreden roker" - XX/3 kopen? Bied vanaf 45!Bouke Ylstra - Gesigneerde ets - 1992 - "Tevreden roker" - XX/3 kopen? Bied vanaf 45!Bouke Ylstra - Gesigneerde ets - 1992 - "Tevreden roker" - XX/3 kopen? Bied vanaf 45!Bouke Ylstra - Gesigneerde ets - 1992 - "Tevreden roker" - XX/3 kopen? Bied vanaf 45!Bouke Ylstra - Gesigneerde ets - 1992 - "Tevreden roker" - XX/3 kopen? Bied vanaf 45!
  • Bouke Ylstra (1933-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 14 cm (h x b)
Lijst48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXX/3
Ets door Bouke Ylstra uit 1992.
Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar in potlood.
Titel: 'Tevreden roker'
Oplage: ' XX/3'
Mooi ingelijst.
Zeer goede staat.
Ophangklaar!

Bouke Ylstra (1933-2009)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

733 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
38 cm
48 cm
14 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-08-2022 om 18:09
Eindtijd:17-08-2022 om 19:37
SanderChrist
17 aug. / 17:03
€ 45