Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Droge Naald |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 exemplaren |
Fraaie werk van Ylstra. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen in onze schatkamer. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 26-3-2022 om 11:54 |
Eindtijd | 29-8-2022 om 8:16 |