Bram Patijn - Polderlandschap, aquarel (in passe-partout)

Bram Patijn - Polderlandschap, aquarel (in passe-partout) kopen? Bied vanaf 25!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Bram Patijn - Polderlandschap, aquarel (in passe-partout) kopen? Bied vanaf 25!Bram Patijn - Polderlandschap, aquarel (in passe-partout) kopen? Bied vanaf 25!Bram Patijn - Polderlandschap, aquarel (in passe-partout) kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Bram Patijn (1922)
TypeTekening / Aquarel

Karakteristiek werk van Bram Patijn.  Aquarel op papier, gesigneerd rechtsonder.  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in goede staat.  Werk zit in een passe-partout en het geheel is op haar beurt weer op glad karton gemonteerd.  Voor dit werk geld in het bijzonder dat  de kleuren in het echt mooier zijn dan op de foto's.

Afmetingen: 75cm x 60cm (incl. passe-partout), 58cm x 44cm (binnen passe-partout)

Abraham (Bram) Patijn (Rotterdam 1922)

Interieurarchitect, auteur en aquarellist.  Schrijver van “Het Moderne Interieur”.  Begon in 1975 met aquarelleren, vooral (rivier)landschappen zonder bebouwing.

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:11-10-2015 om 10:27
Eindtijd:25-10-2015 om 16:27

Honoria
20 okt. / 23:24
€ 25