Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Voorkeursnaam Soffree, Abraham Christiaan Man/vrouw/groep man School Nederlands Geboorteplaats/datum IJsselmuiden (Kampen) 1925-04-08 Sterfplaats/datum Amsterdam 1989-07-08 Scharten 1996 Werkzame periode 1940 – 1989 ca. 1940-1989 Plaats/periode van werkzaamheid Badhoevedorp (Haarlemmermeer) Kwalificatie schilder, aquarellist, tekenaar Lid van De Zondagsschilders Bronnen/Naslagwerken Scheen 1969-1970, dl. 2, p. 369 (als: Soffree, Abraham Christiaan;*) Scharten 1996, p. 132.
Naieve kunst.
Olieverf op doek, 70 bij 50 cm.
Niet gelijst.
Verzendkosten voor koper: 6,75 pakketpost; 8,05 aangetekend (verzekerd).
Starttijd | 3-11-2013 om 21:17 |
Eindtijd | 14-11-2013 om 21:17 |