Bram van Velde was een Nederlands/Franse schilder/graficus.
Prachtige kleuren lithographie en zeer goede conditie. Gedrukt bij Pierre Badey in Parijs. Oplage 36/120, genummerd linksonder. In witte Barth wissellijst. Handgesigneerd rechtsonder 'Bram v Velde'
Bij voorkeur ophalen uit Assen. Eventueel verzenden gebeurt zonder glas. Verzendkosten binnen Nederland € 30,00 Of levering in overleg.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Assen, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00