Bram van Velde - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 50x67cm / SIG - Verkocht

Bram van Velde - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 50x67cm / SIG kopen? Bied vanaf 280!

Verkoopprijs: € 280,00

Bram van Velde - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 50x67cm / SIG kopen? Bied vanaf 280!Bram van Velde - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 50x67cm / SIG kopen? Bied vanaf 280!Bram van Velde - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 50x67cm / SIG kopen? Bied vanaf 280!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

409 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Bram van Velde (1895-1981)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage261/300

Bram Van Velde (1895-1981).
Abstractie.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 261/300.
Proper blad.
Blad: 50x67cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Bram van Velde (1895-1981)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

409 verkochte items
67 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 280,00
Starttijd:17-04-2019 om 14:46
Eindtijd:01-05-2019 om 22:40
kunstkopers
01 mei / 22:34
€ 280