Bram van Velde - Equilibre, zevenkleuren litho

Bram van Velde - Equilibre, zevenkleuren litho kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 300,00

Bram van Velde - Equilibre, zevenkleuren litho kopen? Bied vanaf 300!Bram van Velde - Equilibre, zevenkleuren litho kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Bram van Velde (1895-1981)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zevenkleuren litho op Arches van Bram van Velde uit 1975, ook wel bekend onder de naam “Equilibre”.  Handgesigneerd en genummerd.  Dit is nummer 28 uit een oplage van 90 stuks.  Deze litho staat afgebeeld in het boek Bram van Velde Les Lithographies II 1974-1978 (no. 157).  Beeld is in uitstekende staat, witte marges hier en daar licht gekreukt.

Afmetingen: 65cm x 48cm (blad), 56cm x 39cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O.  Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is mogelijk. Deze twee opties genieten de voorkeur.

Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.

Dit item is verkocht voor 300,00

Starttijd:18-08-2014 om 21:19
Eindtijd:23-08-2014 om 21:19

hajo31
23 aug. / 21:14
€ 300