FA. (9)

Bram van Velde - Fleur légère, litho in acht kleuren

Bram van Velde - Fleur légère, litho in acht kleuren kopen? Bied vanaf 350!
Bram van Velde - Fleur légère, litho in acht kleuren kopen? Bied vanaf 350!Bram van Velde - Fleur légère, litho in acht kleuren kopen? Bied vanaf 350!Bram van Velde - Fleur légère, litho in acht kleuren kopen? Bied vanaf 350!Bram van Velde - Fleur légère, litho in acht kleuren kopen? Bied vanaf 350!Bram van Velde - Fleur légère, litho in acht kleuren kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Bram van Velde (1895-1981)
Jaartal1981
TechniekLitho
DragerJapans Papier
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Mooie, originele compositie van Bram van Velde uit 1981.  Litho op dik japans papier, met potlood gesigneerd en genummerd (15/100).  Maar liefst acht kleuren, hele subtiele tinten.  Literatuur: Bram van Velde Les Lithographies III 1979-1981 van Mason/Putman (MP no. 382).   In goede conditie.

Afmetingen: 53cm x 34cm (blad), 44cm x 29cm (litho beeld)

Dit item valt onder de margeregeling

Paar kleine kreukjes in de witte marge boven en een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima.

Bram van Velde (1895-1981)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2951 verkochte items
34 cm
53 cm
Starttijd:15-06-2022 om 12:00
Eindtijd:25-06-2022 om 20:27
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa