Brigitte Coudrain - Brigitte Coudrain - Stilleven, kleurenets - Verkocht

Brigitte Coudrain - Brigitte Coudrain - Stilleven, kleurenets kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Brigitte Coudrain - Brigitte Coudrain - Stilleven, kleurenets kopen? Bied vanaf 30!Brigitte Coudrain - Brigitte Coudrain - Stilleven, kleurenets kopen? Bied vanaf 30!Brigitte Coudrain - Brigitte Coudrain - Stilleven, kleurenets kopen? Bied vanaf 30!Brigitte Coudrain - Brigitte Coudrain - Stilleven, kleurenets kopen? Bied vanaf 30!Brigitte Coudrain - Brigitte Coudrain - Stilleven, kleurenets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (227)
  • Brigitte Coudrain (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi, herkenbaar werk van de Franse kunstenares Brigitte Coudrain (leerling en later partner van Johnny Friedlaender). Ets op Arches papier, met potlood gesigneerd en genummerd (46/80), met blindstempel “manus presse” linksonder in het blad.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 76cm x 57cm (blad), 41cm x 40cm (beeld)

ZZIM

Brigitte Coudrain (1934)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:07-02-2019 om 21:52
Eindtijd:09-03-2019 om 15:26
vt5819
07 mrt. / 22:31
€ 30