Jaartal | 1949 |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 54.5 x 74.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
BROER DE BOER (1877-1953) Voor de wind in Friese wateren Aangeboden olieverf op doek, afmetingen ca 40 bij 60 cm, rechtsonder gesigneerd Broer de Boer. Inclusief prachtige lijst. Broer de Boer (Sint Jacobiparochie 1877- Leeuwarden 1953) kwam in 1920 vanuit de Verenigde Staten naar Leeuwarden.
Hij is geschoold aan de Independent school of Art in New York.
In 1940 was een tentoonstelling aan Broer de Boer gewijd in het Fries Museum met als onderwerp Hindeloopen en Gaasterland.
Een vergelijkbaar werk met tjalken van de hand van deze meester is te zien in het Fries Scheepvaartmuseum te Sneek, Friesland. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lelystad, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 30-4-2022 om 9:18 |
Eindtijd | 7-5-2022 om 21:04 |
Objectlocatie | Lelystad, Nederland |