Brons (Onbekend) - Beeld van staande leeuw

Brons (Onbekend) - Beeld van staande leeuw kopen? Bied vanaf 275!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 275,00

Brons (Onbekend) - Beeld van staande leeuw kopen? Bied vanaf 275!Brons (Onbekend) - Beeld van staande leeuw kopen? Bied vanaf 275!Brons (Onbekend) - Beeld van staande leeuw kopen? Bied vanaf 275!Brons (Onbekend) - Beeld van staande leeuw kopen? Bied vanaf 275!Brons (Onbekend) - Beeld van staande leeuw kopen? Bied vanaf 275!Brons (Onbekend) - Beeld van staande leeuw kopen? Bied vanaf 275!Brons (Onbekend) - Beeld van staande leeuw kopen? Bied vanaf 275!Brons (Onbekend) - Beeld van staande leeuw kopen? Bied vanaf 275!Brons (Onbekend) - Beeld van staande leeuw kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Bizart
FA. (3)

41 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen25 cm x 37 cm x 13 cm (h x b x d)
Gewicht6500 gram
GesigneerdOngesigneerd
Een fraai bronzen beeld van een leeuw in staande positie.

Het dier heeft een statig en klassiek voorkomen en is gemaakt van een mooie kwaliteit brons.

Afmetingen: 25 x 37 x 13 cm.

Gewicht: 6.5 kg.

Het verkeert in goede conditie, de foto's spreken voor zich.

Erg decoratief!

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar(22) Geplaatst door  Bizart
FA. (3)

41 verkochte items
37
25
13

Dit item is verkocht voor 275,00

Starttijd:02-08-2019 om 22:30
Eindtijd:20-08-2019 om 13:56

PieterJdw
20 aug. / 13:00
€ 275