FA. (3)

Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg

Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg kopen? Bied vanaf 1250!
Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg kopen? Bied vanaf 1250!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg kopen? Bied vanaf 1250!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg kopen? Bied vanaf 1250!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg kopen? Bied vanaf 1250!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg kopen? Bied vanaf 1250!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg kopen? Bied vanaf 1250!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg kopen? Bied vanaf 1250!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg kopen? Bied vanaf 1250!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg kopen? Bied vanaf 1250!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg kopen? Bied vanaf 1250!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg kopen? Bied vanaf 1250!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van buigende dame - gemonogrammeerd - ruim 23 kg kopen? Bied vanaf 1250!

Geplaatst door  Bizart
FA. (3)

45 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
Jaartal1961
TechniekBrons
Afmetingen56 cm x 24 cm x 21 cm (h x b x d)
Gewicht23200 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Een zwaar sculptuur voorstellende een buigende dame die haar 'panty / maillot' lijkt te corrigeren, een leuk tafereel.

Het werk is gemaakt van een mooie kwaliteit brons en is voorzien van een monogram. Helaas weet ik niet meer welke naam bij dit monogram hoort. Enkele jaren geleden lagen de veilingresultaten van deze maker tussen de 2500-3500 euro. Het is een Belgische of Nederlandse beeldhouwer (mogelijk omgeving Antwerpen of Gent). Het doet denken aan de stijl van Hans Bayens.

Het is gedateerd: '61.

Afmetingen: 56 x 24 x 21 cm.

Gewicht: 23.2 kg.

Conditie: zeer goed.

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar(22)
Geplaatst door  Bizart
FA. (3)

45 verkochte items
24
56
21
Starttijd:28-02-2022 om 18:35
Eindtijd:08-03-2022 om 22:49
Openingsbod€ 1250
ObjectlocatieHeerhugowaard, Nederland
VerzendingWereldwijd