Brons (Onbekend) - handen op ware grootte, ineen gevouwen

Brons (Onbekend) - handen op ware grootte, ineen gevouwen kopen? Bied vanaf 169!
Brons (Onbekend) - handen op ware grootte, ineen gevouwen kopen? Bied vanaf 169!Brons (Onbekend) - handen op ware grootte, ineen gevouwen kopen? Bied vanaf 169!Brons (Onbekend) - handen op ware grootte, ineen gevouwen kopen? Bied vanaf 169!Brons (Onbekend) - handen op ware grootte, ineen gevouwen kopen? Bied vanaf 169!Brons (Onbekend) - handen op ware grootte, ineen gevouwen kopen? Bied vanaf 169!Brons (Onbekend) - handen op ware grootte, ineen gevouwen kopen? Bied vanaf 169!Brons (Onbekend) - handen op ware grootte, ineen gevouwen kopen? Bied vanaf 169!Brons (Onbekend) - handen op ware grootte, ineen gevouwen kopen? Bied vanaf 169!
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
StijlRealistisch
Afmetingen8 cm x 21 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht1115 gram
GesigneerdOngesigneerd
Bronzen handen op ware grootte.

Prachtige, gedetailleerd sculptuur van handen. In elkaar gevouwen geven de handen een intieme uitstraling.
Het is op verschillende manieren te plaatsen omdat alle kanten verschillend zijn en mooi afgewerkt, zie foto’s.

Tijdloos en met een mooi patina.

Verkeert in uitstekende staat.

Afmetingen ca: 8h x 21b x 12 d cm, gewicht ca. 1115 gram

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar (31)
Geplaatst door  flokbluit
FA. (4)

173 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
21
8
12
Starttijd:10-11-2022 om 13:12
Eindtijd:24-11-2022 om 19:15
Openingsbod € 169
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa