Brons (Onbekend) - Massief gesigneerd bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.

Brons (Onbekend) - Massief gesigneerd bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel. kopen? Bied vanaf 35!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Brons (Onbekend) - Massief gesigneerd bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel. kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Massief gesigneerd bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel. kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Massief gesigneerd bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel. kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Massief gesigneerd bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel. kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Massief gesigneerd bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

756 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen14.5 cm x 4 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtig bronzen beeldje op marmeren sokkel - het geheel is 14,5 cm hoog.

Het beeldje is  gesigneerd maar helaas voor mij niet leesbaar.

Mogelijk stelt het een nar voor.

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar(18) Geplaatst door  tien
FA. (16)

756 verkochte items
4
14.5
4

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:03-02-2021 om 15:51
Eindtijd:06-02-2021 om 20:46

Biedingen (2):

Blaireaux
6 feb. / 06:58
€ 40
Paradiso
4 feb. / 20:32
€ 35