Het betreft een schitterend massief bronzen beeld van een moeder met haar kind op de arm.
Het is een modern strak beeld maar met mooie details weergegeven.
Is gesigneerd aan de onderkant met ok of ck. Helaas is mij niet bekend wie de kunstenaar is. Het is nummer 1 van 2.
Staat op een zwart marmeren voet en het geheel is 19 cm hoog.
Verkeert in prachtige staat.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 16,50
€ 16,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00