Brons (Onbekend) - Prachtig beeld " SAMEN "

Brons (Onbekend) - Prachtig beeld " SAMEN " kopen? Bied vanaf 35!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Brons (Onbekend) - Prachtig beeld " SAMEN " kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig beeld " SAMEN " kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig beeld " SAMEN " kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig beeld " SAMEN " kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

756 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen21 cm x 9 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een schitterend beeld dat is gesigneerd maar voor mij niet leesbaar.

Mooie uitvoering - staat op een stenen sokkel en het geheel is 21 cm hoog.

Is gesigneerd op het voetje.

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar(18) Geplaatst door  tien
FA. (16)

756 verkochte items
9
21
5

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-01-2021 om 18:03
Eindtijd:02-02-2021 om 19:51

vriesap
30 jan. / 19:12
€ 35